— 2017 —
Enter your text here...
_______________________________________________________________________
10. 12. 2017 - MVP DUOCACIB NITRA - SK - W. Burski
Erin z Budmeríc - - třída šampionů - champion class V1, CAC, res.CACIB
_______________________________________________________________________
9. 12. 2017 - MVP DUOCACIB NITRA - SK - J. Janek
Erin z Budmeríc - - třída šampionů - champion class V1, CAC, res.CACIB
_______________________________________________________________________
5. 11. 2017 - MVP PRAHA - CZ
Erin z Budmeríc - - třída šampionů - champion class V1, CAC, res.CACIB
_______________________________________________________________________
4. 11. 2017 - MVP PRAHA - CZ
Erin z Budmeríc - - třída šampionů - champion class V1, CAC, res.CACIB
_______________________________________________________________________
28. 10. 2017 - BZ - Barvářské zkoušky - Blood track exams
Erin z Budmeríc - I. prize 97p/112 - vítěz zkoušek - WINNER (cond. Andrea Marešová)
_______________________________________________________________________
14. - 15. 10. 2017 Pohár sv. Huberta Konopiště
Assira od Jizerského splavu + Pavel Mareš - 2x VD - 52 a 53 b./100 - pes 18p/30, 20p./30
Erin z Budmeríc + Pavel Mareš - 2x VD - 57 a 47 b./100 - pes 21p/30, 25p./30
_______________________________________________________________________
29. 9. - 1. 10. 2017 - IKP - INTERNATIONALE KURZHAAR PRUFUNG
Assira od Jizerského splavu - I. prize 132p/138 - nos 4H - nase 4h
Erin z Budmeríc - I. prize 129p/138
_______________________________________________________________________
24. 9. 2017 - CANISTERAPEUTICKÉ ZKOUŠKY
Assira od Jizerského splavu - 100p/100
Erin z Budmeríc - 100p/100
_______________________________________________________________________
13. 8. 2017 - KV Zákupy - club show
Assira od Jizerského splavu . třída čestná - V1
Erin z Budmeríc - třída vítězů - V3
_______________________________________________________________________
15. 7. 2017 - Pohár severočeské pobočky KCHČF CACT- Louny
- PZ+ výběr z VP - SOLMS + water work
Assira od Jizerského splavu - 323p/338 , 3.místo/ 3th. place (cond.Andrea Marešová)_______________________________________________________________________
10. 6. 2017 - ZV, FT CACT - Luže
Assira od Jizerského splavu - FT 11p. MB
Artemis Nord Bohemia Sheram - ZV - 226p/228 - ¨2nd place/2.místo - res.CACT
- FT 9p. B
_______________________________________________________________________
3. 6. 2017 - KV - BRNO. DVORSKÁ - Klub KKO - Ing. Vlasák
Assira od Jizerského splavu - třída šampionů - champion class - V2, res.CAC
Erin z Budmeríc - třída pracovní/working cl. -- V2, res.CAC
_______________________________________________________________________27. 5. 2017 - KPZ CACT - SOLMS - Mladá Boleslav
Rumba dell Oltrepo - I.cena/ I.prize - 300p/300 - CACT - WINNER - vítěz zkoušek (cond. Pavel Mareš)
Erin z Budmeríc - I.cena/ I.prize- 300p/300 - res.CACT (cond. Andrea Marešová)
Assira od Jizerského splavu - I.cena/ I.prize - 297p/300 (cond. Andrea Marešová)
_______________________________________________________________________
20. 5. 2017 - MVP LITOMĚŘICE - CZ - Ing. J. Formánek
Erin z Budmeríc - třída pracovní/working cl. - V1, CAC, res.CACIB
_______________________________________________________________________114. 5. 2017 - PZ Podzimní zkoušky - SOLMS - Chodov
Erin z Budmeríc - I.cena/ I.prize- 285p/300 - 2.místo/ 2.place
_______________________________________________________________________8. 5. 2017 - Memoriál V. Vančury ZV CACT
Rumba dell Oltrepo - I.cena/ I.prize - 225p/228 - CACT
RUMBA - věk 2roky+ 1den - ČESKÝ ŠAMPION PRÁCE - LOVECKÝ VÝKON
Erin z Budmeríc - I.cena/ I.prize - 216p/228
Assira od Jizerského splavu - I.cena/ I.prize - 221p/228
_______________________________________________________________________7. 5. 2017 - KVP KBO KONOPIŠTĚ, Club show
Rumba dell Oltrepo - tř. vítězů, winner Class, V1, CAC, CLUB WINNER, BOS
_______________________________________________________________________6. 5. 2017 - NFT ZAJEČICE
Rumba dell Oltrepo - derby 11p, MB cond. Pavel Mareš
_______________________________________________________________________30. 4. 2017 - PZ CACT - SOLMS - Bruntál
Rumba dell Oltrepo (Pavel Mareš) - I.cena/ I.prize - 289p/300 - 1.místo/WINNER
Assira od Jizerského splavu (Andrea Marešová)
- I.cena/ I.prize - 285p/300 - 2.místo/2nd.place
_______________________________________________________________________
29. 4. 2017 - ZV CACT - Bruntál
Rumba dell Oltrepo (Pavel Mareš) - I.cena/ I.prize - 225p/228 - 1.místo/WINNER - CACT
Assira od Jizerského splavu (Andrea Marešová)- I.cena/ I.prize - 221p/228 - 2.místo/2nd.place - CACT
Erin z Budmeríc (Andrea Marešová) - I.cena/ I.prize - 213p/228_______________________________________________________________________
15. 4. 2017 - MVP PRAHA - CZ - p. Koldinský
Rumba Dell´Oltrepo - třída šampionů - champion Class - V1, CAC, CACIB, BOS
Assira od Jizerského splavu - třída šampionů - champion Class - V1, CAC, CACIB, BOB
Erin z Budmeríc - třída pracovní/working cl. - V1, CAC
_______________________________________________________________________9. 4. 2017 - ZV CACT Konopiště
Erin z Budmeríc (Andrea Marešová) - I.cena/ I.prize - 222p/228 - 2nd place/ 2. místo
Assira od Jizerského splavu (Andrea Marešová)- I.cena/ I.prize - 207p/228
Rumba dell Oltrepo (Pavel Mareš) - I.cena/ I.prize - 203p/228
_______________________________________________________________________
8. 4. 2017 - NVP OSTRAVA - CZ - Luděk Muller
Assira od Jizerského splavu - třída šampionů - champion Class - V1, CAC, NV, BOS, ŠAMPION ČMKU - CHAMPION OF CZECH KYNOLOGY UNIA
Erin z Budmeríc - třída pracovní/working cl. - V1, CAC
Rumba Dell´Oltrepo - třída šampionů - champion Class - V1
_______________________________________________________________________
2. 4. 2017 - CLUB SHOW SURVOLD - GERMANY - judge Capone - Italy
Rumba Dell´Oltrepo - třída šampionů - champion Class - V1, Anw. dt. VDH, BOS
_______________________________________________________________________
18. 3. 2017 - NFT - CEGLED - Hungary
Rumba Dell´Oltrepo - B 7points
_______________________________________________________________________
18. 3. 2017 - NFT - CEGLED - Hungary
Rumba Dell´Oltrepo - MB 15points
_______________________________________________________________________
5. 2. 2017 - Duocacib BRNO CZ - MVDr. Šimek, Ing. Jos. Jursa
Erin z Budmeríc - třída pracovní/working cl. - V2, res.CAC
Rumba Dell´Oltrepo - - třída pracovní/working cl. - V1, CAC, res.CACIB
_______________________________________________________________________
4. 2. 2017 - Duocacib BRNO CZ - Jobse Sjoerd Swe
Erin z Budmeríc - třída pracovní/working cl. - V2, res.CAC
Rumba Dell´Oltrepo - třída pracovní/working cl. - V1, CAC, CACIB, BOB, BIG 4
ČESKÝ ŠAMPION - CZECH CHAMPION, ŠAMPION ČMKU - CHAMPION OF CZ.KYN. UNIA
_______________________________________________________________________
15. 1. 2017 - Duocacib Nitra SK -p. Matyáš
Erin z Budmeríc - třída pracovní/working cl. - V1, CAC, CACIB, BOS
SLOVAK CHAMPION
Rumba Dell´Oltrepo - třída pracovní/working cl. - V1, CAC, CACIB, BOB
SLOVAK CHAMPION
_______________________________________________________________________
14. 1. 2017 - Duocacib Nitra SK - J.Janek
Erin z Budmeríc - třída pracovní/working cl. - V3
Rumba Dell´Oltrepo - třída pracovní/working cl. - V1, CAC, CACIB, BOB
_______________________________________________________________________7. 1. 2017 - Hanácká národní - Brno - M.Kalich
Erin z Budmeríc - třída pracovní/working cl. - V2, res.CAC
Rumba Dell´Oltrepo - třída pracovní/working cl. - V1, CAC, NATIONAL WINNER - NV